Květen 2017

Mad Men

28. května 2017 v 13:09 Filmy a seriály
Vyjeďte do nejvyššího patra budovy společnosti Sterling-Cooper, sundejte si klobouk, uvolněte kravatu a nalijte whiskey s ledem. Je načase podívat se do doby dokonalé, do doby nádherné hudby, do doby, kdy dámy byly elegantní a pánové gentlemani, kdy se nosily silonky a krásné šaty, kloboučky a rukavice, do doby, kdy všichni byli šťastní a věřili v lepší zítřky, kdy krásné a usměvavé ženy v domácnosti chystaly večeři pro své milované manžele, kdy se děti poprvé mohly zabavit televizí, kdy domek na předměstí nebo byt v centru New Yorku byl nejšťastnějším místem na zemi...
Vlastně ne. Vítejte v době, kdy je svobodná žena s dítětem coura, Afroameričané pracují jako liftboyové a chůvy na hlídání, muži pracují a řídí opilí, ženy se doma utápí v depresích, děti vyrůstají v nekomunikativní a konzervativní společnosti, sekretářky patří k šéfům do postele a všichni mistrně ovládají přetvařování.


jaro 2017, maturita

22. května 2017 v 21:00 Ostatní
Už by bylo načase napsat zase něco o hudbě, ne? Ale protože můj hudební vkus je momentálně hodně roztříštěný, musí to být "jen" pár písní, ne celé album.