Březen 2013

Nadýchala jsem se chlorovodíku, znovuobjevila Paulieho, začala milovat Voloďu, nakreslila pár čmáranic a byla vybrána na olympiádu z Fj

19. března 2013 v 21:24 Zbytek
- sice ne v tomto pořadí, ale to snad nevadí. Chjo, to mám ale život Úžasný
Začnu teda popořadě, ne podle názvu, ale podle skutečného sledu událostí:
1. Znovuobjevila Paulieho
Ne že bych na něj někdy zapomněla, ale prostě nějakou dobu jsem byla tak zažraná do Floydů, že jiná hudba jako by ani neexistovala, prostě jsem ji ignorovala. Pak jsem (teď v zimě) zažila období rock'n'rollu, následně ruských lidových písní, pak sovětských budovatelských (to ale spíš ze srandy) a nyní se vracím zpět ke starému osvědčenému :-) Ne náhodou. Minulý týden, tuším že to bylo, jsem jen tak z nudy koukala na Retro Music Television a tam byli Beatles s "The Fool on the Hill", no a když vidíte McCartneyho a jeho sladkou tvářičku, no nezbláznili byste se z toho? Já teda jo. Sice se mi těžko určuje, který Brouk je ten nej..., ale k Pauliemu cítím velkou náklonnost už jen z toho prostého důvodu, že je narozený na stejný den jako já :-) Sice o šestapadesát let dřív, ale komu by to vadilo?


2. Nakreslila pár čmáranic
- to kreslím pořád, ale tohle nebyly "pětiminutové" komiksy o Pink Floyd, nýbrž veleumělecká díla.
No dobře.
Nic světobornýho.
Jeden výplod trochu šílejícího mozku v reakci na mou snahu napsat co nejvíce stran knihy v co nejmenším časovém úseku - doufám, že ten maďarský znak je aspoň správně. A ten tank mi odpusťte...já se v nich nevyznám.
Ano, vím, že vypadá jako třípatrový dort s polevou. Ale měl to být hrozivý tank T-34. Takže zapojte představivost.